תפריט

קורסים בשיווק

ברוכים הבאים לאתר הקורסים לדיגיטל אונליין

המקיף והמקצועי בישראל מבית יוסי לוי דיגיטל.

כל הקורסים באתר זמינים לרכישה אונליין,

ניתנים לצפייה מכל מכשיר וכוללים תמיכה טכנית
מלאה ממנהלי הפרסום אצלנו בחברה.

מאחלים לכם גלישה מהנה ולימוד מועיל!

הקורסים שלנו

המלצות תלמידים

חברת שיווק דיגיטל מצויינת , פשוט אלופים בתחומם !!!

אייל קנדרו

יוסי היקר אומנם גדלנו באותו "הכפר " אך אני חייב להיות כנה לא הכרתי אותך ... אני רוצה לברך אותך ואת הצוות הנפלא שלך על עבודה מקצועית ויחס אדיב סבלני וסובלני תודה ענקית על שידרוג וקידום העסק שלנו בכל תחום המדיה והדיגיטל לא מבין איפה ההינו חיים עד עכשיו חח מקווה ומאחל לנו לעבוד עוד שנים רבות רק אם תרצה �... תודה ענקית� מאחלים :קייטרינג אורי נתחים

קובי איטח

לפני חצי שנה החלטנו לעשות שינוי בעסק ואחד הדברים שבהם היה לנו חוסר ברור מאוד זה הנראות במדיה הדיגיטלית. קבענו פגישה עם יוסי שעוד במהלכה הוא העמיס אותנו ברעיונות מדהימים! כבר חצי שנה אנחנו תחת שרביטו והדף התרומם בצורה מדהימה ועוד היד (על המקלדת) נטויה

חנן דדון

יוסי בחור מקצוען, מלא בנסיון וידע בתחום, עזר לי המון בתור עסק , מאוד אמין ולא מוכר אויר אלא דברים תאכלס! מומלץ בחום!!

אור בן שבת

קורס מעניין ופרקטי! יוסי דינמי ומעביר את החומר בצורה מעשית. תומך גם מעבר לשעות הקורס והרבה אחריו. מומלץ ביותר!!

ערן יחיעם

לומדת אצל יוסי בקורס שיווק דיגיטלי וניהנת מכל רגע. הקורס מועבר בצורה מעניינת, מקצועית ובעיקר פרקטית! מומלץ בחום לכל מי שרוצה לקדם את עצמו ואת העסק שלו

הדר זרקא בוברמן

קורס מקצועי וממוקד, יחס אישי תמיד בחיוך וסבלנות. בדיוק מה שחיפשתי כדי לקדם את העסק שלי.

אופיר שוטן

לומדת אצל יוסי קורס שיווק ...בחור מוכשר , מקצועי מסביר שגם אני שלא התעסקתי בתחום כלל מבינה הכול וטוב , הוא עוזר בהכול בחיוך ובאהבה ...ממליצה בחום ממש.

שלומית ליאונוב

התרשמתי לטובה מהקורס ומיוסי. מאוד מקצועי, מחולק נכון ובעיקר מעשי ולא תיאורטי. כאחת שבאה מתחום השיווק שבאה להשלים תחום שלא ידעתי לפני כן- קידום אתרים אוכל לומר שהיד שלי כל הזמן על המקלדת. כל הזמן עושים וכל הזמן לומדים עוד ועוד במעשים ולא רק דיבורים שזה מאודד חשוב. ובכלל יוסי הוא מאוד סבלני וייעץ לי גם מעבר.. מאוד מעריכה אותו ואת המקצועיות שלו.

נורית שניאור

הקורס של יוסי פתח לי את העניים מבחור אנלוגי נהייתי דיגיטלי .שמבין את רזי המדיה והניהול הדיגיטלי .שלא מפחד להתקדם ולקדם את עסקי באינטרנט ..חסך לי הרבה מאוד כסף .ונתן לי עוד יותר ידע .איך להגיע ללקוח .ואיך לגייס אותו ..

יניב נחום

אני ממליצה בחום על הקורס לשיווק דיגיטלי במכללה הטכנולוגית רופין. הידע הרב שקיבלתי יחד עם הניסיון המעשי עזרו לי להתפתח ולמצוא עבודה בתחום כבר במהלך הקורס.

דקלה שלומיאן

הקורס הקפיץ אותי בכמה רמות קדימה. היה לי ידע מוקדם כשבאתי לקורס ובכל זאת קיבלתי המון ידע חדש והתקדמתי בצורה משמעותית בזכות הקורס.

דורון פוגל

יוסי המדהים! כשפניתי אליכם לברר על קורס שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים – הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. כבר בשיחת הטלפון הרגשתי שיש אצלכם משהו אחר ובלי הרבה התלבטויות נרשמתי לקורס שלך. אני מודה לך על כל הידע שהענקת לי בלי לחסוך בפרט אחד. הכל גלוי. כל שיעור הייתי יוצאת עם המון השראה ורק רציתי ליישם את הנלמד. אתה קשוב, זמין תמיד לכל שאלה ואיש שיווק נהדר!!! היה לי חשוב ללמוד ממישהו שהוא לא רק יודע להעביר את החומר הנלמד אלא שהוא בעצמו מקצוען אמיתי- ואתה בהחלט כזה! תודה רבה על מי שאתה!! בהחלט הקורס הכי מעניין שיצא לי לעבור

נופר פורמן

כמי שעוסקת כבר למעלה מעשרים שנה בעולם השיווק, נרשמתי לקורס של שיווק דיגיטלי כדי להעמיק את ידיעותיי בתחום אבל בדיעבד, הקורס היה הרבה מעבר לציפיותיי ולמדתי מיוסי ושאר המרצים דברים רבים וחשובים שיישמתי כבר מהרגע הראשון בעסק המשפחתי. הקורס הינו סופר מקצועי, ענייני ובעיקר מאד מאד פרקטי! המצגות מפורטות ובהירות ויוסי מעביר את החומר בצורה קולחת ומקצועית תוך יצירת אווירת לימודים מאד נעימה ושיתופית. ממליצה בחום על הקורס ואשמח לקחת חלק בקורס המשך, אם היה כזה בעתיד! יוסי, תודה רבה על ההשקעה והאכפתיות. למדתי ממך המון ונהניתי מאד!!!

יפעת בציא בן-ימיני

סברינה מרגוליס דובינסקי ממליצה על הקורס

עו"ד דניאל אפרת בוגר הקורס ממליץ על הקורס

תלמידי הקורס לשיווק דיגיטלי ממליצים