קידום אתרים
אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל SEO נחשב לאחד מאמצעי הקידום הדיגיטליים הטובים והיעילים ביותר לכל עסק שרוצה לקדם את עצמו במנועי חיפוש.
קידום אתרים בגוגל נקרא באנגלית SEO – search engine optimization שבתרגום פשוט אנו קוראים לזה אופטימיזציה למנועי חיפוש.

אז מה זה בעצם
קידום אתרים אורגני בגוגל?

למעשה, קידום אתר בגוגל בצורה אורגנית הוא הפיכת האתר לאופטמילי בעיני גוגל כך שגוגל תראה באתר שלנו כנכס אינטרנטי מהימן, מוביל ומומחה בתחומו ותרצה להציג את האתר שלנו כתוצאה מכך במקומות הראשונים בעמוד התוצאות.

קידום אתר אינטרנט בגוגל כולל בתוכו מספר שלבים חשובים – ועם כל לקוח שלנו, בין אם זה לקוח שבנה אתר אינטרנט חדש לגמרי או לקוח שמגיע עם אתר אינטרנט ותיק וקיים – אנו מבצעים את סדר הפעולות ואת כל התהליך כולו בכדי להגיע לאחוזי הצלחה מירביים.
את עבודת הקידום אנו מבצעים בשני מישורים עיקריים הנקראים:
onsite – כל מה שקורה בתוך אתר האינטרנט ומצריך טיפול
offsite – כל מה שקורה מחוץ לאתר האינטרנט שלנו ומשפיע על האתר

קידום אתרים אורגני בגוגל

אבל,
רגע לפני שאנחנו מתחילים,
יש משהו שחשוב להבין.

מה חשוב להבין לפני שמקדמים
אתר בגוגל?

כדי לקדם אתר בגוגל ולהצליח בזה, ראשית צריך להבין מה חשוב לגוגל ומה צריך לבחון בטרם מתחילים בקידום האתר.
אז תראו, הדבר הראשון שחשוב לדעת הוא העובדה שאתר האינטרנט שלכם צריך להיות מונגש ונוח למנוע החיפוש של גוגל אבל לא פחות חשוב מכך, מונגש בצורה אופטימלית גם לגולשים שאמורים להגיע אליו.
הכוונה כאן היא שהעבודה שאנו עושים באתר מבחינת הקוד, העיצוב, החוויה והגלישה – צריכה לעזור לגולש ליהנות מחווית גלישה מהירה, מעניינת וסופר כיפית. ככל שהאתר שלנו יהפוך למקום בו גולשים שוהים הרבה זמן, קוראים תכנים, נרשמים ומבצעים פעולות – כך גוגל "תרגיש בנוח" להציב אותנו במקומות הראשונים.
בפן השני – חשוב מאוד להנגיש את האתר גם למנוע החיפוש, זאת אומרת לאפשר בכלל לגוגל להכיר את האתר שלנו, לתת לה להיכנס ולסרוק את אתר האינטרנט שלנו בנוחות, להגיד לגוגל בצורה ברורה מה עולם התוכן שלנו ובמה אנחנו מומחים וכדומה.
ברגע שיש לנו את ההבנה ואת הקונספט הראשוני בראש, הרבה יותר קל לגשת למלאכת הקידום באופן מעשי.

שלבי העבודה
בקידום אורגני בגוגל SEO

בכל אתר שאנחנו מקדמים אצלנו בחברה, בין אם זה אתר שהוא בבעלותנו ובין אם זה אתר של אחד מלקוחותינו, אנחנו תמיד מקפידים לעבוד לפי תהליך מסודר וברור:

בדיקה מקיפה של אתר האינטרנט

בשלב הראשון של תחילת העבודה אנו מבצעים בדיקה מקיפה לאתר האינטרנט שלכם. במידה ואין ברשותכם אתר, מחלקת בניית אתרים אצלנו בחברה תבנה עבורכם אתר חדיש ומתקדם. הבדיקות מתרכזות במהירות הטעינה של האתר, מילות המפתח הקיימות באתר, בעיות בקוד ובמערכת ניהול התוכן של האתר וכדומה.בסוף שלב זה אנו מוציאים מסמך מסודר עם כל הליקויים והנקודות לשיפור ויחד עם הלקוח מבצעים את כל התיקונים בכדי להפוך את האתר למותאם בצורה מושלמת לקידום אורגני בגוגל.

מחקר מילות מפתח

לאחר שווידאנו שאתר האינטרנט תקין, נטען בצורה נאותה ונראה כמו שצריך, אנו מבצעים מחקר כולל של מילות המפתח באתר. אנו ניגשים למגוון כלים בבעלותנו למחקרי מילות מפתח וחוקרים לעומק את מילות המפתח הנכונות עבור העסק שלכם ובין היתר מוודאים ובודקים איך הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים את השירותים והמוצרים שלכם.
לאחר שהבנו איך הלקוחות שלכם מחפשים אתכם, אנו דואגים לעשות אופטימיזציה מלאה באתר האינטרנט ולהטמיע את מילות המפתח בכל הדפים באתר האינטרנט שלכם בצורה מסודרת ומאורגנת.

אופטימיזציה פנימית באתר onsite

בשלב זה אנו נכנסים לעומקם של הדברים באתר האינטרנט שלכם ומבצעים עבודה יסודית במטרה להתאים את תוכן האתר למילות המפתח ולביטויים הרלוונטיים לעסק שלכם.לא ניכנס כאן לכל הצעדים והפעולות שאנו עושים אבל בגדול אפשר לומר שאנו בעיקר מטפלים ב: תגיות, תכנים, מאמרים, היררכיה נכונה באתר, הזנת תוכן רלוונטי, קישורים פנימיים נכונים, טקסט אלטרנטיבי לתמונות, כתיבה שיווקית לתוכן האתר, בנייה ואופטימיזציה לבלוג האתר ועוד ועוד.

עבודות SEO מחוץ לאתר offsite

לאחר שעברנו על אתר האינטרנט שלכם ושיפרנו אותו בכל הפרמטרים אנו מתחילים לטפל בפרמטרים החיצוניים באתר ולמעשה מייצרים לאתר שלכם נראות, חשיפה, המלצות וקישורים ממאות הנכסים האינטרנטיים שבבעלותנו.אנחנו בין היתר מכניסים את המותג שלכם ויוצרים לו חשיפה בפורטלי חדשות ענקיים כמו ישראל היום, אתרי תוכן בבעלותנו, אתרים חיצוניים הנמצאים איתנו בשיתוף פעולה, רשתות חברתיות וקבוצות פייסבוק שימליצו על האתר שלכם ועוד ועוד.במטרה בפעולות הללו הן לגרום לאתר שלכם להפוך למותג ברשת וליצור עבורו תדמית של מומחיות ואוטוריטה בעולם התוכן שלכם.

רוצה לדבר

עם מומחה לבניית אתרים ללא עלות?

איך מודדים תוצאות
של קידום אתרים אורגני בגוגל?

לאחר כל העבודה הרבה שאנו משקיעים בכל אחד מהלקוחות שלנו, חשוב לנו לוודא ולתת תמונת מצב אופטימלית לכל לקוח – הן ברמת ההתקדמות והשיפור במיקומי האתר והן ברמת התנועה בתוך האתר והגולשים שכבר מגיעים בכל יום בזכות העבודה שעשינו.
אנו מנפיקים דוחות אנליזה מתקדמים לכל לקוח שלנו באמצעות מערכות משוכללות של דוחות כמו: גוגל אנליטיקס, גוגל תג מנג'ר, גוגל דאטה סטודיו, מפות חום וכל כלי נוסף שעוזר ללקוח ולנו להבין ולמדוד את הפעולות שנעשות באתר.

מה חשוב לבדוק
לפני ששוכרים מקדם אתרים בגוגל?

אז תראו, כמו שכבר קראתם בעמוד הזה, להיות מקדם אתרים אורגני בגוגל זו עבודה לא פשוטה בכלל שדורשת הרבה טכניקה, ידע, ניסיון, נכסים אינטרנטיים זמינים והבנה של כל עולם הדיגיטל בכלל.
אז ההמלצה שלנו לפני שאתם בוחרים מקדם אתרים או חברה לקידום אתרים בגוגל – בדקו היטב את הדברים הבאים:
– כמה ניסיון יש למקדם האתרים איתו אתם בקשר (מאמר מצוין באתר על איך לבחור איש דיגיטל לחברה)
– החלטתם לעבוד עם חברת פרסום ולא עם מקדם עצמאי? בידקו האם יש בבעלותה של החברה לקידום אתרים נכסים אינטרנטיים נוספים.
– האם יש למקדם האתרים שלכם הוכחות להצלחה ואתרים שנמצאים בעמוד הראשון בגוגל
– מה הדוחו"ת שתקבלו מהמקדם שלכם בכל חודש
– בקשו המלצות של לקוחות ובעלי אתרים שעובדים עם המקדם שלכם (קבלו מעל 180 המלצות עלינו)

רוצים

שנקדם לכם

את האתר בגוגל?

אנחנו נשמח לקדם לכם את האתר בגוגל
 ולהביא אתכם למקומות הראשונים בגוגל בכל החיפושים הרלוונטיים לעסק שלכם.
כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר – אנו נבצע עבורכם מחקר ראשוני ונוציא עבורכם דו"ח מסודר הכולל בתוכו את מצב האתר שלכם, אפשרויות הקידום העומדות בפניכם וכמובן מגוון המלצות שימושיות שיעזרו לכם להפוך את האתר למכונת לידים משומנת.

אז קדימה למה אתם מחכים?

השאירו פרטים עכשיו וקבלו מאיתנו שיחת ייעוץ בחינם עם מומחה SEO + דו"ח מפורט על האתר שלכם ללא עלות.